BabelSport & BiegamPomagam

Już w najbliższą niedzielę Babie Lato w Ogrodzie Botanicznym, a wraz z tą imprezą drugi bieg z cyklu Grand Prix Biegam Pomagam, czyli I Bieg w Botaniku.

Przypominamy, że ścigać się mogą wszyscy, bez względu na wiek, a rozgrywanymi dystansami będą 100, 1000, 2500 i 5000 m (na tym ostatnim zarówno bieg, jak i marsz nordic walking).

Swoją obecnością wspierać będziemy Fundację Gajusz, a chętni będą mogli wrzucić pieniążki do puszek wolontariuszy Fundacji. Pieniądze zostaną przekazane na budowę Domu dla osieroconych dzieci przewlekle i nieuleczalnie chorych.

 

Na listach startowych pojawiło się już wielu wspaniałych zawodników, w tym m.in. medalista MP i rekordzista RKS Łódź na 1500, 3000, 5000 i 10000 m Tomasz Osmulski :)

Do 3 listopada można zgłaszać swój udział w biegu poprzez formularz na stronie zawodów, do tego dnia trwa też licytacja numerów specjalnych.

Przypominamy też, że do końca października można dokonywać opłaty startowej przelewem, a wśród wszystkich, którzy to zrobią będą rozlosowane nagrody.

Po szczegóły zapraszamy do działu REGULAMIN.