BabelSport & BiegamPomagam

Już niedługo ruszy pierwsza edycja Grand Prix Biegam Pomagam.

Zabawa, rywalizacja i, to co najważniejsze w tej "akcji", pomaganie innym. Jak możemy pomóc? Pierwsze pytanie jakie sobie zadałem to "Co sprawia nam dużą, a może nawet największą przyjemność?". Odpowiedź była prosta - bieganie, Nordic Walking, walka ze swoimi słabościami, rywalizacja ... Dlaczego nie pomagać innym robiąc to, co lubimy najbardziej?

Jak biegając czy maszerując możemy pomóc?

 

Naszym głównym celem jest pozyskanie sponsora/darczyńcy, który Wasze wybiegane kilometry postara się zamienić na złotówki lub produkty. Jeśli nie uda nam się pozyskać takiego darczyńcy to Wasze wybieganie kilometry nie przepadają. Czekają do następnego biegu, gdzie będą dodane. Zespół BabelSport będzie chwalić się Waszą postawą i osiągnięciami, zapraszając darczyńców do wsparcia Naszej akcji.

Komu będziemy pomagać? Fundacji Krwinka z Łodzi www.krwinka.org, która niesie wszechstronną pomoc dzieciom dotkniętym chorobami onkologicznymi i hematologicznymi oraz wspiera ich rodziny. Również wpomaga kliniki, w których leczone są dzieci, a także organizuje akcje pozyskiwania dawców szpiku. Fundacja działa od 1996 roku i została założona z inicjatywy rodziców dzieci cierpiących na choroby nowotworowe. Taka inicjatywa sprawiła, że dziś dzieci mają większe szanse na wyleczenie i szczęśliwe życie.

My również możemy wspólnie coś osiągnąć. Spotkajmy się na pierwszych zawodach i pokażmy, że warto pomagać innym.

Za jakiś czas pojawi się regulamin i formularz zgłoszeniowy I Crossu Skauta (1km i 5km) - 23 września 2012 r., Łódź, Park Baden-Powella.

Kolejne biegi:

7 października 2012 r. (2,5km i 5km) - Jezioro Sulejowskie,

4 listopada 2012 r. - (do 5km) Łódź

9 grudnia 2012 r. - (5km) Łódź

Opłata startowa:

Jeśli będzie, to nie wyższa niż 15zł. Pamiętajcie, że zawody mające charakter akcji charytatywnej nie zwalniają organizatora z obowiązku ubezpieczenia imprezy, wniesienia opłat urzędowych, wynajęcia obsługi medycznej, zakupu sprzętu do zabezpieczenia trasy itd.

Liczymy na waszą pomoc w poszukiwaniu darczyńców/sponsorów i kontaktów z mediami, które pomogą nam wypromować tą akcję.

Jak już wspomniałem wcześniej akcję wspiera MEDAX Pomoc Doraźna - Łódź ul. Naftowa 7/15