BabelSport & BiegamPomagam

W okresie przed Świętami Bożego Narodzenia dzieci piszą listy do Świętego Mikołaja prosząc go o prezenty. Część tych listów doszło do fundacji Gajusz, który zwrócił się do nas o pomoc we wspólnym spełnieniu próśb zawartych w tych listach. Podczas I Biegu Mikołajkowego będziemy realizować program Biegam Pomagam Paczki na Święta dla Dzieci.

 

Chcemy z Waszą pomocą dotrzeć do darczyńców, którzy przekażą środki finansowe na zakup wymarzonych prezentów lub dostarczą już gotowe paczki, które wybiegamy dla dzieci fundacji Gajusz.

System Biegam Pomagam Paczki na Święta dla Dzieci polega na zamianie wybieganych i wymaszerowanych kilometrów na złotówki. Oto przykład: 1 km = 1 zł co daje przy 100 uczestnikach biegu i marszu nordic walking 500 zł. Im więcej nas będzie podczas I Biegu Mikołajkowego, tym więcej będziemy mogli pozyskać pieniędzy lub prezentów o wybieganej i wymaszerowanej wartości od sponsorów, które przekażemy fundacji Gajusz. Liczymy na państwa pomoc w dotarciu do potencjalnych darczyńców. Firmy i osoby zainteresowane wsparciem naszej akcji prosimy o kontakt na adres biegampomagam@babelsport.pl .

Każdy z nas może także samodzielnie zakupić prezenty, do czego zachęcamy. Wśród bardzo długiej listy są takie prośby jak: klocki lego, pościel, zabawki, dres, plecak, telefon komórkowy, książki, odtwarzacz mp3 i in. Pełna lista i prezentów znajduje się na stronie Fundacji Gajusz. Tam też więcej o sposobie rezerwacji i przekazania prezentów.