BabelSport & BiegamPomagam

Za nami I Cross Skauta, którym promowaliśmy fundację Krwinka. Z licznych relacji uczestników dowiedzieliśmy się, że tego typu imprezy powinny zagościć na stałe w łódzkim kalendarzu, gdyż są wspaniałą okazją na połączenie aktywnego wypoczynku z pomaganiem innym. Dlatego miło nam jest zaprosić na drugi bieg Grand Prix Biegam Pomagam, czyli I Bieg w Botaniku, który odbędzie się 4 listopada 2012 r. na terenie łódzkiego Ogrodu Botanicznego. Wyjątkowe miejsce, wyjątkowa atmosfera i wyjątkowy cel czyli pomaganie innym.

We wtorek ogłosimy, którą łódzką fundację będziemy wspierać. Pamiętajcie, że Wasza obecność będzie ogromnym wsparciem fundacji. Dzięki Waszej aktywności staramy się zachęcić sponsorów/darczyńców do wspierania działań łódzkich fundacji na rzecz chorych dzieci.

W programie imprezy m . in.:

Bieg Małolata - 100 m (roczniki 2003 i młodsi),

Bieg dzieci - 1000 m (roczniki 2002 - 2000),

Bieg młodzieżowy 2500 m (roczniki 1999 - 1997),

Bieg na 2500 m (roczniki 1996 i starsi - bieg nie zaliczany do klasyfikacji Grand Prix Biegam Pomagam)

Bieg i marsz nordic walking - 5000 m (roczniki 1996 i starsi).

Aby być klasyfikowanym w Grand Prix Biegam Pomagam trzeba ukończyć przynajmniej dwa biegi z trzech zaplanowanych. Więcej informacji w regulaminie.

Zachęcamy do przeczytania regulaminu, w którym m. in. informacje o zapisach, aukcjach, specjalnych numerach startowych, opłatach (do końca października niższa opłata startowa).

Do zobaczenia.

Mariusz Kotelnicki