BabelSport & BiegamPomagam

Ruszyły zapisy na I Cross Skauta imprezy zaliczanej do Grand Prix Biegam Pomagam 2012 w biegach przełajowych i nordic walking.

Wszystkie informacje znajdziecie w regulaminie I Crossu Skauta.

Startujemy 23 września na terenie parku Baden-Powella w Łodzi. Biegamy, chodzimy, rywalizujemy, bawimy się i przy okazji pomagamy fundacji Krwinka. Nasza pomoc to będzie polegać na promowaniu swoją obecnością i aktywnością tej organizacji.

Liczymy, że nasza akcja zainteresuje potencjalnych sponsorów i darczyńców, którzy przekażą na konto fundacji Krwinka fundusze będące równowartością przebiegniętych i przemaszerowanych przez nas kilometrów.
I Cross Skauta i cały cykl Grand Prix Biegam Pomagam to zawody, które mają typowe cechy imprezy sportowej, a jednocześnie zachęcają do niesienia pomocy, w tym przypadku fundacji Krwinka.
Już niedługo opiszemy pierwszy pomysł wpierania fundacji Krwinka podczas I Crossu Skauta. Jeśli chcecie podzielić się swoimi pomysłami to napiszcie do nas biegampomagam@babelsport.pl
Zachęcamy do skorzystania z internetowego formularza zgłoszeń co usprawni pracę biura w dniu zawodów.
Uruchomiliśmy aukcję specjalnych numerów: F1 Krwinka i BiegamPomagam . Już dziś możecie zostać fundatorami, rejestrując się, opłacając startowe i wybierając specjalne numery od F2 do F50 - więcej w regulaminie