BabelSport & BiegamPomagam

Już pojutrze będzie można pościgać się w Lesie Łagiewnickim, a uwierzcie Państwo, że warto.

Na wstępie warto napisać, iż w mijającym tygodniu I Bieg Mikołajkowy wsparła sieć marketów Netto, która współsfinansowała  pakiety startowe.

Tradycyjnie już pierwsze trójki Biegu Dzieci, Młodzieżowego, Biegu Głównego oraz Marszu Nordic Walking zostaną nagrodzone biletami wstępu na pływalnię Ośrodka Sportu i Rekreacji Angelica.

Poza tym Małolaty oraz całe podium wśród Dzieci i Młodzieży otrzymają upominki ufundowane przez Restaurację GKO Kasyno.

 

 Z kolei na zwycięzców (pierwsze trzy osoby wśród kobiet i mężczyzn) kategorii open Biegu Głównego oraz Marszu Nordic Walking czekają zaproszenia na rehabilitację do gabinetu Roberta Nowickiego lub na masaże zręcznie robione przez Sławomira Sobczyka.

Ponadto pierwsze trójki w kategoriach wiekowych klasyfikacji całego Grand Prix Biegam Pomagam otrzymają nagrody ufundowane przez Leśnictwo Miejskie w Łodzi.

Poza nagrodami za zajęte miejsca pojawią się też takie, które rozlosujemy wśród uczestników I Biegu i Marszu Mikołajkowego, którzy dokonali opłaty startowej do 6 grudnia. W tej puli m.in. podwójne zaproszenia do Teatru Powszechnego w Łodzi oraz pakiety treningów sportowych prowadzonych przez BabelSport - nie tylko dla biegaczy!

Pamiętajmy też o dyplomach dla wszystkich uczestników od lat 0 do 15 oraz o medalach dla zwycięzców zarówno I Biegu Mikołajkowego (Biegi: Dzieci, Młodzieżowy, Główny, Marsz NW), jak i całego GP Biegam Pomagam.

Na wszystkich czekać też będzie też piknik, a podczas niego ognisko z kiełbaskami, które funduje Zarząd Zieleni Miejskiej w Łodzi oraz grochówka w prezencie od Restauracji Tulipan.

Zapraszamy zatem do startu w biegach i marszu już w najbliższą niedzielę. Proszę nie zapomnieć dobrego nastroju, czapki św. Mikołaja i oczywiście formy sportowej Uśmiech