BabelSport & BiegamPomagam

22.10.2011 na terenie Lasu Łagiewnickiego odbędzie się VIII edycja NonIron Duathlon. Jest to jedna z niewielu imprez sportowych, która zachowała swój pierwotny charakter. Rodzinna atmosfera zachęcająca do aktywnego spędzania wolnego czasu jak i kameralny charakter imprezy bez mediów i sponsorów tworzy wręcz piknikową imprezę, która skutecznie promuje zdrowy styl życia jak i sam duathlon. Zawody kierowane są głównie do amatorów biegania, jazdy na rowerze jak i samego duathlonu. Tegoroczna edycja NonIron Duathlon będzie wyjątkowa. Nie trzeba było długo namawiać Piotra Długołęckiego organizatora imprezy do wsparcia akcji "Pomagamy Haiti" realizowanej przez Zespół Szkół Salezjańskich im. Księdza Bosko w Łodzi, w której jestem nauczycielem.

Organizator zawodów zgodził się aby uczniowie, pracownicy, a także przyjaciele i znajomi Zespołu Szkół Salezjańskich im. Księdza Bosko w Łodzi przekazali 2 zł ze swojego wpisowego na zbiórkę pieniędzy dla Haiti.

"VIII NonIron Duathlon Pomagamy Haiti"

Akcja organizowana przy wspólpracy Zespołu Szkół Salezjańskich im. Księdza Bosko w Łodzi,  & ForSport oraz "BabelSport Mariusz Kotelnicki" & BiegamPomagam.

UWAGA ! Osoby zainteresowane udziałem w akcji "Pomagam Haiti" muszą zgłosić się do zawodów za pośrednictwem mojej osoby pisząc na adres e-mail sport-lodz@wp.pl podając swoje imię, nazwisko datę urodzenia i numer telefonu (tak na wszelki wypadek) oraz dostarczyć wpisowe w wysokości 30zł również do mnie.

Więcej informacji znajdziecie na www.mulda.info oraz na www.lodz.salezjanie.pl w zakładce "Pomagamy Haiti"