BabelSport & BiegamPomagam

Lada dzień bo w sobotę 18 lutego odbędą się Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Młodzików. Jest to świetna okazja aby przedstawić Państwu naszego najlepszego młodzika Kamila Mroczka, który może pochwalić się w sezonie halowym 2012 najlepszym w Polsce wynikiem w skoku w dal. Podczas mityngu Rudzkiego Klubu Sportowego w Łodzi, skacząc na odległość 6.06m ustanowił nowy rekord życiowy (rekord z hali 2011 - 5.28m). Kamil to wszechstronny zawodnik, który równie dobrze czuje się w innych konkurencjach. Tydzień wcześniej (14.01) w biegu na 300m uzyskał 40.01s co plasuje go 3 miejscu w kraju. Kilka godzin wcześniej startując w biegu na dystansie 60m ppł uzyskał w finale czas 9.20s, który jest czwartym wynikiem tabeli zawodów halowych 2012. Kamil w tym sezonie halowym startował również na 60m (7.60s) co daje mu pierwsze miejsce w województwie łódzkim.

Po sezonie halowym bierzemy się za pozostałe konkurencje wieloboju lekkoatletycznego, który zapewne będzie naszym najważniejszym celem w sezonie letnim 2012.

Oto kilka filmów ze startów Kamila i nie tylko :)

http://www.youtube.com/user/20092009r

Korzystając z okazji zachęcam wszystkich do dołączenia się do drużyny BabelSport.pl . Startując w różnych zawodach (nie tylko sportowych) pod nazwą BabelSport.pl mamy szansę dotrzeć do wielu ludzi, wśród których miejmy nadzieję znajdą się osoby, które zechcą wesprzeć naszych zawodników pomagając przy zakupie niezbędnego sprzętu sportowego jak i dofinansowania do obozów szkoleniowych.